Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Pocałunek

Sen o pocałunku

Sen o pocałunku zwykle bywa przyjemny. Wystarczy jednak, że zbudzimy się, a zaczynają ogarniać nas wątpliwości. Nie zawsze przecież całujemy się z aktualnym partnerem, a nierzadko bywa i tak, że całuje nas osoba, które już od dawna nie żyje. Na szczęście, gdy w grę wchodzi pocałunek sennik przeważnie ma dla nas dobre wiadomości.

 

Pocałunek w usta – znaczenie

Sny, w których całujemy kogoś w sposób erotyczny, zdarzają się chyba najczęściej. Warto jednak pamiętać, że nawet one nie muszą być interpretowane jako takie, które mówią jedynie o przyciąganiu. Pocałunek w usta z konkretną, znaną nam osobą jest przede wszystkim odzwierciedleniem tkwiącego w nas pragnienia, aby relacje z nią były jak najbardziej prawidłowe. Jeśli w realnym życiu jesteśmy z nią pokłóceni, sen o pocałunku w usta staje się sygnałem wysyłanym przez naszą podświadomość świadczącym o tym, że nadchodzi czas, w którym warto odnaleźć wspólny język. Jeśli nasze relacje są prawidłowe, znaczenie snu o pocałunku jest takie, że chcemy, aby sytuacja ta nie zmieniła się.

 

Znaczenie snu o pocałunku przez zmarłego

A co ze snami, w których całuje nas osoba zmarła? Zwykle budzimy się po nich zdezorientowani, nie wiedząc, jak taki sen zinterpretować. Na szczęście, nie mamy powodów do obaw. Taki sen powinien dawać nam ukojenie, jest bowiem sygnałem świadczącym o tym, że powoli godzimy się ze śmiercią. W pocałunku przeszłość symbolizowana przez zmarłego styka się z przyszłością, która zamyka się w naszej osobie. To cenna informacja świadcząca o tym, że nie ma przepaści pomiędzy tym co było, oraz tym, co będzie. Zmarły zawsze pozostanie w naszej pamięci, pocałunkiem przypomina nam jednak o tym, że przed nami nadal jest wiele do przeżycia.

 

Sen o byciu pocałowanym przez kogoś

Jeśli pocałunek we śnie ma nas niepokoić, dzieje się tak w przypadku przelotnego pocałunku. Jeśli kryje się w nim pewna niestaranność, możemy zakładać, że niestaranność ta ma miejsce także w codziennym życiu. Może relacje z taką osobą nie są wcale idealne i należy zachować ostrożność?

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>