Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Śnieg

Śnieg w snach

Motyw śniegu może być w snach interpretowany na kilka sposobów. Ostrzega przed przeszkodami, często jednak jest też sygnałem świadczącym o tym, że będziemy w stanie poradzić sobie z poważnymi kłopotami. Często zwraca nam też uwagę na stagnację, jakiej doświadczamy przypominając, że godząc się na nią coraz bardziej utrudniamy sobie uwolnienie się od niej.

 

Gęsty śnieg – znaczenie snu

Gęsty śnieg wygląda pięknie. Ogranicza jednak widoczność i sprawia, że trudno jest nam odpowiedzieć na pytanie o to, co znajduje się w naszym otoczeniu. Nic więc dziwnego, że sny o padającym śniegu uznawane są często za takie, które starają się przekazać nam informacje na temat naszego wnętrza i zamieszania, jakiego w nim doświadczamy. Być może mamy ukryte głęboko marzenia i plany, z różnych powodów obawiamy się jednak nawet nie ich realizacji, ale samego wspominania o nich. Sen przypomina nam o potencjale, jaki w nas drzemie. Nakazuje też zastanowienie się nad tym, czy jego ukrywanie rzeczywiście ma sens. Być może nasze serce i umysł także wymagają odświeżenia, a pod warstwami białego puchu kryje się coś naprawdę interesującego.

 

Sny o topniejącym śniegu

Gdy widzimy topniejący śnieg sen taki może nawiązywać do złych emocji, które w sobie nosimy. Wiele osób nie potrafi pozbyć się urazy i gniewu. Pielęgnuje w sobie uczucia, które nie zasługują na dbanie o nie. Sen nie musi zresztą dotyczyć nas. Być może to w naszym otoczeniu znajduje się osoba, która ciągle nie może pogodzić się z uczynioną jej krzywdą. Odwilż w śnie daje nadzieję, że gdzieś głęboko w sercu mamy miejsce na przebaczenie. Najprawdopodobniej, jesteśmy gotowi na pojednanie, a jeśli czegoś nam brakuje, tym czymś jest jedynie ostateczny impuls do działania.

 

Spacer w śniegu przez zamieć – znaczenie snu

Jeśli w śnie przebijamy się przez zamieć walcząc z podmuchami wiatru i ograniczoną widocznością, może oznaczać to zbliżające się trudności. Sen przestrzega przed nimi. Jest jednak również przesłaniem pełnym nadziei, które zapewnia nas, że trudności te mogą zostać przezwyciężone.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>