Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Burza

Burza w snach

 

Burza to gwałtowne zjawisko atmosferyczne, którego wiele osób obawia się w codziennym życiu. Nic dziwnego, że także sny z burzą w roli głównej rzadko są interpretowane pozytywnie.

 

Burza z piorunami – znaczenie snu

O ile burza niemal zawsze wieści gwałtowne konflikty i negatywne emocje, o tyle pioruny są interpretowane także jako zapowiedź niekorzystnych informacji. Sen o burzy z piorunami sugeruje, że w najbliższej przyszłości dotrą do nas wiadomości, które mogą zaważyć na naszym życiu. Nie muszą być one jednoznacznie złe, z pewnością jednak sprawią, że będziemy musieli dokonać pewnego przewartościowania. Być może pod ich wpływem zrozumiemy, że w naszym życiu ważne jest coś zupełnie innego niż to, co dotychczas zajmowało w nim pierwsze miejsce. Burza z piorunami nie jest też dobrym zwiastunem dla par. Sugeruje, że już wkrótce skrywane konflikty i żale wybuchną i zmuszą partnerów do zadania sobie wielu niewygodnych pytań.

 

Burza zakończona rozpogodzeniem – znacznie snu

Sen o burzy, która mija pozostawiając na niebie tęczę lub słońce sugeruje, że gwałtowne konflikty, jakie nas czekają doprowadzą do rozwiązania sporu. Z jednej strony to dobrze, nikt nie lubi bowiem gromadzić w sobie złych uczuć. Z drugiej jednak, należy liczyć się z tym, że rozwiązanie nie zawsze musi przypaść nam do gustu. Kto wie, może tęcza, która nie jest przecież podziwiana zbyt często, oznacza rozstanie i początek czegoś nowego?

 

Sen o obserwowaniu burzy z bezpiecznego miejsca

Czasem we śnie przyglądamy się burzy, sami jednak nie musimy się jej obawiać, bo znajdujemy się tam, gdzie nic nam nie grozi. To jeden z bardziej optymistycznych snów nawiązujących do tego zjawiska atmosferycznego. I on oznacza kłopoty, często niespodziewane i nadchodzące ze strony, z której nie spodziewamy się niczego złego. Sen ten mówi nam jednak również o tym, że są to problemy, z którymi będziemy sobie w stanie poradzić. Być może odkryjemy je bardzo szybko, a może podejmiemy natychmiast najlepszą z możliwych decyzji. Nie unikniemy wątpliwości i zawirowań, ostatecznie jednak burza nas nie złamie.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>