Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Tornado

Tornado – o czym mówi jego obecność w snach

Choć trąby powietrzne należą w Polsce do rzadkości, okazuje się, że tornado to dość częsty motyw naszych snów. To jeden z symboli-ostrzeżeń, gdy bowiem śni się nam tornado, niemal na pewno oznacza to, że w przyszłości będziemy mieli kłopoty. Mogą być to problemy w interesach, równie dobrze jednak sen ten może informować nas również o zawirowaniach związanych z naszym osobistym życie. Czasem sen o tornadzie to także sygnał świadczący o tym, że nasze zdrowie fizyczne i psychika coraz bardziej cierpią z powodu nadmiernego stresu.

 

Sen o zbliżającym się tornadzie

Jeśli we śnie z pewnej odległości obserwujemy zbliżającą się w naszym kierunku trąbę powietrzną, sen taki zwykle zapowiada trudne chwile. Zwraca uwagę na to, że spokój, z jakim mamy obecnie do czynienia, jest tylko chwilowy, a co za tym idzie – już teraz dobrze jest przygotować się na trudności. Sen o nadciągającym tornadzie zapowiada nie tylko wiele niełatwych decyzji, ale również konieczność mierzenia się z ich konsekwencjami. Tornado obserwowane z daleka może też zwracać naszą uwagę na rady udzielane nam przez innych ludzi. Zwykle są one uważane za dość irytujące, może się jednak okazać, że w tym przypadku skorzystanie z nich będzie znacznie lepszym posunięciem niż ich ignorowanie.

 

Tornado niszczące dom – znaczenie snu

Jeśli we śnie tornado niszczy dom, w którym mieszkamy, oznacza to, że także w realnym życiu czekają nas rewolucyjne zmiany. Jego filary zaczną się chwiać, a my będziemy musieli podejmować niewygodne decyzje, z którymi zwlekalibyśmy w innych okolicznościach. Na szczęście, sen o trąbie powietrznej, która rujnuje dom nie jest jednoznacznie pesymistyczny. Owszem, zapowiada trudne chwile, wcale nie sugeruje jednak, że rewolucja, która nas czeka, będzie dla nas niszcząca.

 

Sen o ofiarach tornada – znaczenie

Jeśli we śnie obserwujemy nie tylko tornado, ale również jego ofiary, być może należymy do osób, które nieustannie rozpamiętują swoje porażki. Nie warto tego robić, na dłuższą metę bowiem takie postępowanie nie prowadzi do niczego dobrego. To niewłaściwy nawyk, z którym dobrze jest walczyć.

 

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>