Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Złodziej

Złodzieje w snach

Gdy w realnym świecie słyszymy o złodziejach, zwykle odczuwamy niepokój. Przywiązani do rzeczy materialnych obawiamy się tego, co może im zagrozić. Czy jednak złodzieje w snach są równie niebezpieczni? Czasem przecież pozwalają nam na lepsze zrozumienie samych siebie.

 

Złodzieje w naszym domu – znaczenie snu

Sen o złodziejach dokonujących kradzieży w naszym własnym domu, jest wyjątkowo nieprzyjemny. Wyciąga przecież na światło dzienne nasze największe lęki. Nie oznacza jednak rychłego spotkania z włamywaczami w realnym świecie, choć z pewnością jest snem-ostrzeżeniem. Jego celem jest zwrócenie uwagi śniącego na jego najbliższe otoczenie. Choć nie jest to krzepiąca informacja, może się okazać, że znajduje się w nim osoba, która nie tylko dobrze mu nie życzy, ale również robi wiele, aby skomplikować mu życie. Nie musi to być, niestety, osoba wyjątkowo agresywna. Sen przestrzega przed naruszeniem zaufania osoby śniącej, która myśląc, że działa we własnym interesie, w rzeczywistości pomaga komuś nieuczciwemu.

 

Sen o złapaniu złodziei

Nie w każdym śnie ograniczamy się do bezradnego przyglądania się złodziejom grabiącym cudzy majątek. W wielu udaje nam się nie tylko podjąć działania zaradcze, ale i zakończyć je sukcesem. Złapanie złodziei jest symbolem zwycięstwa i właśnie o zwycięstwie, które wpłynie na nasze życie, mówi taki sen. Jest to szczególnie dobry prognostyk, gdy śniący ma świadomość tego, w jak niekorzystnym położeniu się znajduje. Złodzieje symbolizują w takim śnie jego błędne decyzje i niewłaściwe zachowanie. Ich złapanie oznacza jednak, że wkroczenie na powrót na właściwą ścieżkę nie jest wcale niemożliwe, a tym samym – warto zastanowić się nad taką opcją.

 

Współpraca ze złodziejami – znaczenie snu

Jeśli we śnie to my jesteśmy jednym ze złodziei, może to oznaczać, że w naszym życiu pojawi się szansa na zarobek, który jednak nie będzie zgodny czy to z prawem, czy to z dobrymi obyczajami. Szansa może jawić się nam jako kusząca, sen jednak przestrzega przed nią. Przypomina, że nigdy nie zapomnimy o tym, jak wiele zła pociągnęła za sobą, a życie ze świadomością tego, że jest się oszustem, jest wyjątkowo trudne.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>