Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Nieboszczyk

Nieboszczyk i jego obecność w snach

Koszmary z nieboszczykami w roli głównej budzą niepokój. Samo ich przeżywanie generuje ogromny stres, a i senniki nie pocieszają. Sny o nieboszczykach niemal zawsze interpretowane są w sposób negatywny. Choć są wyjątkowo nieprzyjemne, warto zapamiętywać ich szczegóły, może się bowiem okazać, że pomogą nam w lepszym zrozumieniu siebie i wydarzeń, jakie rozgrywają się dookoła nas.

 

Nieboszczyk jako główny motyw snu

Jeśli głównym motywem naszego snu jest nieboszczyk sen taki może dostarczać informacji dotyczących zarówno naszego wnętrza, jak i stosunku do osób, które nas otaczają. Najprostsza interpretacja wskazuje na ból psychiczny, jaki w sobie nosimy. Zwykle jest on spowodowany przez wydarzenia z przeszłości. Nam samym wydaje się, że stare rany zdążyły się zabliźnić, w rzeczywistości jednak ropieją one w naszych sercach. Nieboszczyk może też wskazywać na podziały, jakie dokonują się w naszej duszy. Śni się zwłaszcza tym osobom, które dążą do tego, aby stworzyć swój idealny wizerunek. Na zewnątrz jest on przeważnie akceptowany. Osoba, która nieustannie udaje, jest jednak skazana na wewnętrzną walkę. Jeśli nie dopuszcza myśli o jej istnieniu, podświadomość wskazuje na nią w snach.

Warto pamiętać i o tym, że nieboszczyk obecny w snach może sugerować też, że nasze nastawienie do innych ludzi nie jest pozytywne. Być może znajdując się w trudnej sytuacji towarzyskiej lub zawodowej, nie myślimy najlepiej o osobach mających zdanie inne niż my i życzymy im tego, co najgorsze.

 

Interakcje z nieboszczykiem – znaczenie snu

Nieboszczyk obecny w naszych snach czasem nie ogranicza się po prostu do bycia zwłokami. Bywa, że wchodzi z nami w interakcje. Szuka swoich rzeczy, upomina się o pieniądze, próbuje wręczyć nam prezent albo robi inne rzeczy typowe raczej dla osób żywych. Tego rodzaju sny przeważnie są ostrzeżeniami. Czasem sugerują ciężkie choroby w najbliższym otoczeniu zmarłego, niekiedy zaś – poważne problemy, które nasilają się pomimo prób ich rozwiązania. Bez względu na to, która interpretacja wydaje się nam bliższa – dobrze jest zachować ostrożność.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>