Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Błoto

Błoto w snach – próby interpretacji

Mistyczna interpretacja snów o błocie zwraca uwagę na to, że tak, jak ziemia łączy się z wodą, tak i sam sen stanowi połączenie aspektów praktycznych oraz uczuć. Sen może wskazywać , że czujemy się brudni z powodu postępków, jakie popełniliśmy. Może jednak sugerować, że w niedalekiej przyszłości zasadne wyda się nam zrobienie czegoś, co splami jedną z osób znajdujących się w naszym otoczeniu.

 

Co może symbolizować błoto w snach

Błoto nie jest jedynie symbolem fizycznego i psychicznego brudu. W pewnych okolicznościach nawiązuje także do pragnień, pasji i prób ich wcielenia w życie, które, w naszym przekonaniu, nie należą do przesadnie udanych. Nic więc dziwnego, że błoto jako główny motyw snu może nawiązywać do towarzyszących nam obaw o to, że coraz trudniej jest nam się kontrolować. W śnie, tak jak w życiu, obawiamy się nietrafionych decyzji. Boimy się porażek, dlatego czasem rezygnujemy z jakichkolwiek inicjatyw, aby zminimalizować ryzyko tego, że ściągną one na nas nieszczęście.

Warto pamiętać jednak i o tym, że w błocie mogą kryć się skarby. Sen o błocie nie musi więc zwiastować kłopotów, ani przypominać o zagubieniu. W pewnych okolicznościach może sugerować, że nasze problemy zostaną przezwyciężone. Potrafi też wskazać na wydarzenia, które sprawiają, że w świecie, który nas otacza, nie czujemy się tak dobrze, jak powinniśmy.

 

Sen o zapadaniu się w błoto

Gdy mamy wrażenie zapadania się w błoto sen taki jest szczególnie nieprzyjemny. Sugeruje, że mogą czekać nas ciężkie chwile i nieprzyjemne doświadczenia. Błoto rzadko bywa jednak prawdziwie niebezpieczne dla życia, sen z jego udziałem można więc interpretować jako taki, który daje nam szansę na szczęśliwe zakończenie problemów, przy naszych staraniach o to.

 

Przedzieranie się przez błotnisty teren – znaczenie snu

Sen o przedzieraniu się przez trudny teren, w którym dominuje błoto, jest dowodem na to, że nasz umysł jest pobudzony. Sugeruje jednak również pewną ostrożność w działaniach, pewni sukcesu możemy bowiem minimalizować ryzyko potknięcia, które nie jest wcale aż tak małe.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>