Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Jajko

Jajko i jego obecność  w snach

Jajko to jeden z najpopularniejszych symboli płodności. Gdy jednak nam się śni, nie musi być wcale zapowiedzią nadchodzącej ciąży. Sennik zwraca uwagę i na to, że jest to symbol tego, co się w nas kryje – talentów, możliwości, ale i negatywnych emocji, którym świadomie nie pozwalamy się ujawnić.

 

Sny o znajdowaniu jajka

Jeśli w śnie to my znajdujemy jajko, często w nieoczekiwanym miejscu, jest to znak, że nasze życie uczuciowe zmieni się na lepsze. Jeśli nie mamy partnera, sen o jajku sugeruje, że być może osoba, która nim zostanie, znajduje się już w naszym otoczeniu. Jeśli jesteśmy z kimś związani, sen podpowiada, że już wkrótce nasz związek może wejść w kolejną fazę ze zmianą stanu cywilnego włącznie. Także sytuacja, w której we śnie widzimy jajko znoszone przez kurę, nie powinna nas zresztą martwić,. To sygnał świadczący o tym, że w niedalekiej przyszłości będziemy cieszyć się z jakichś dobrych wiadomości.

 

Jajko sadzone – znaczenie snu

Jeśli we śnie smażymy jajko lub jakaś osoba przygotowuje je dla nas, sen taki zwykle jest interpretowany jako ten, który mówi o potrzebie życiowych zmian, którą odczuwamy. Być może dojrzewamy do zmiany pracy, może być jednak i tak, że zmiany mają bardziej metafizyczny charakter, chcemy bowiem przeobrazić nasze życie i sprawić, że będzie ono miało sens. Sny o jajku sadzonym są poparciem dla tego rodzaju działań. Sugerują, że zmierzamy w dobrym kierunku, a tym samym nie wolno nam ulegać pokusie stagnacji. Niestety, jeśli rozbite jajko nie ląduje na patelni, a my rozbijamy je przez przypadek – najprawdopodobniej w ten sam sposób – przez naszą nieuwagę lub beztroskę – upadnie jakiś ambitny plan w naszym realnym życiu.

 

Sen o skorupkach jajka

Jeśli we śnie nie widzimy całego jajka, a jedynie pozostałe po nich skorupki, według senników musimy liczyć się z cierpieniem, jakie stanie się naszym udziałem. Co więcej, sen taki sugeruje, że problemy spowoduje nasza własna nieostrożność lub niezręczność, powinniśmy więc przywiązywać większą wagę do podejmowanych dotychczas pochopnie działań.

 

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>