Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Obrączka

Obrączka – znaczenie snu

Interpretacja snów o obrączce w naturalny sposób odwołuje się do naszego życia uczuciowego. Gdy osobom stanu wolnego śni się obrączka sen taki może sugerować, że już wkrótce poznają kogoś, kto zachęci je do bycia w związku. Nieco więcej niepokoju sen o obrączce budzi u osób zamężnych i żonatych. Ukazanie się we śnie tego symbolu wierności nakazuje zastanowienie się nad tym, czy relacja z partnerem jest uczciwa.

 

Sen o obrączce na palcu

Większość osób w związkach nieformalnych ma nadzieję, że sen o obrączce na palcu ma prorocze znaczenie. Tymczasem okazuje się, że nie zawsze wróży on rychłe znalezienie się na ślubnym kobiercu. Bardzo często sen taki zwraca nam uwagę na zmiany, które zachodzą w życiu, a także na to, że dostosowywanie się do nich nie jest naszą najlepszą stroną. To jeden z tych snów, które namawiają nas na większą elastyczność i podpowiadają, że ułatwia ona życie.

 

Złote i srebrne obrączki w snach

Nie tylko kontekst, w jakim w snach pojawiają się obrączki, ma znaczenie dla ich interpretacji. Ważny jest także materiał, z jakich je wykonano. Złota obrączka przeważnie oznacza sukcesy finansowe. Być może nie odziedziczymy spadku po bogatym krewnym, z pewnością jednak będziemy mogli liczyć na to, że nasza kondycja pieniężna się poprawi. Srebrna obrączka we śnie jest znacznie mniej optymistycznym znakiem. Przestrzega przed decyzjami, jakie mamy zamiar podjąć, gdy nie analizujemy ich konsekwencji. Choć wiele mówi się o zaletach spontaniczności, w ważnych sprawach pospiech zwykle jest złym doradcą. Nie warto ufać chwili, bo konsekwencje takiego działania mogą być wyjątkowo poważne.

 

Sen o uszkodzonej obrączce

Czasem w snach noszona przez nas obrączka pęka albo ulega innym uszkodzeniom. Najczęściej sen taki jest ostrzeżeniem odnoszącym się do realnego życia. Być może w naszym życiu rodzinnym pojawią się rysy. Mogą być one spowodowane przez czynniki od nas niezależne takie, jak choćby choroba, która dopadnie bliską osobę. Sen sugeruje, by nie bagatelizować pozornie drobnych problemów.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>