Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Duch

Duch w snach

Sny, w których pojawiają się duchy, mogą być interpretowane na wiele sposobów. Często są wykorzystywane przez naszą podświadomość, aby przekonać nas o konieczności pogodzenia się z czymś nieuchronnym. Bywa jednak i tak, że należy odczytywać je jako ostrzeżenie. Duchy mogą informować nas o chaosie w naszym wnętrzu oraz o tym, że nasze zadowolenie z siebie i tego, co nas otacza, nie zawsze jest uzasadnione.

 

Sen o duchu krewnego lub znajomego

Sny, w których odwiedzają nas zmarli krewni lub znajomi niemal zawsze interpretowane są jako te, które dotyczą przyszłości, a nie przeszłości. Oznaczają wiadomości, które mogą zachwiać naszą wiarą w siebie i innych, a także smutne wydarzenia, które czają się tuż za horyzontem i już niedługo zdominują nasze życie. Ponieważ jednak mamy do czynienia ze snem-ostrzeżeniem, nie należy interpretować go wyłącznie jako zapowiedzi zła w naszym życiu. Duch zadał sobie sporo trudu, aby nas ostrzec, warto więc przygotować się do ewentualnych niepowodzeń.

 

Duch budzący przerażenie – znaczenie snu

Jeśli sen o duchu budzi w nas strach, a my, w czasie jego trwania, uznajemy ducha za niebezpieczeństwo, oznacza to, że także w naszym realnym życiu nie brakuje osób, których powinniśmy się bać. Sen taki może przypominać nam o tym, że dawni wrogowie nadal chcą nam zaszkodzić. Może jednak zwracać uwagę także na to, że wrogiem jest osoba, której nie odbieramy wcale w ten sposób. Czasem wroga nie trzeba zresztą szukać wokół siebie. Być może znajduje się on w nas samych, a duch ze snu obrazuje naszą mroczniejszą stronę i te nasze cechy, których sami się obawiamy.

 

Duch żywej osoby – znaczenie snu

Przerażające sny, w których duchami są osoby żywe w realnym życiu mówią o niebezpieczeństwie. Zwykle jednak są ostrzeżeniem nie dla osoby, która odwiedza nas we śnie w takiej formie, ale dla nas samych. Być może nie podążamy właściwą ścieżką i coraz trudniej walczyć nam z pokusami. Nam samym nie wydają się one groźne, mogą jednak sprawić, że w ruinie znajdzie się całe nasze dotychczasowe życie.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>