Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Telefon

Telefon w snach – znaczenie

W codziennym życiu niemal co chwilę spoglądamy na telefon, nie zaskakuje więc to, że coraz częściej pojawia się on także w naszych snach. Przeważnie interpretuje się go jako symbol wiadomości, może jednak nawiązywać również do niezaspokojonej potrzeby kontaktu z innymi ludźmi.

 

Rozmowa przez telefon – znaczenie snu

Jeśli w naszych marzeniach sennych rozmawiamy przez telefon sen taki zwykle nie ma jednego znaczenia. Może sugerować nam, między innymi, że w najbliższym czasie będziemy poszukiwać wiarygodnych informacji, aby wyrobić sobie opinię w danej sprawie. Sen taki może też dawać nam do zrozumienia, że pewne informacje krążą wokół nas już od dłuższego czasu. Wiemy o tym, nie mamy jednak czasu albo ochoty, aby zastanowić się nad tym, jak je zinterpretować. W rezultacie, działamy na własną niekorzyść.

 

Sen, w którym psuje nam się telefon

W snach, w których, z różnych przyczyn, nie możemy skorzystać z telefonu, trudno jest pozbyć się nam uczucia frustracji i zniecierpliwienia. Dla interpretacji konieczna jest jednak wiedza na temat tego, czy udało się nam rozwiązać problem z zepsutym telefonem, czy też nie. Co do zasady, sny o zepsutym telefonie nawiązują do ubogiego kontaktu z ludźmi, jaki jest naszym udziałem. Zwracają też uwagę na to, jak bardzo czujemy się samotni nawet, jeśli otaczają nas ludzie. Jeśli zepsuty telefon nie popycha nas do działania, również w realnym życiu nie robimy wiele, aby zbliżyć się do innych osób, a nasza aktywność w tym zakresie jest jedynie pozorna. Jeśli jednak staramy się naprawić telefon, może to oznaczać, że świadomi problemu w najbliższym czasie znajdziemy w sobie siłę niezbędną do tego, aby zacząć poszukiwać sposobu na jego rozwiązanie.

 

Telefon od zmarłego – znaczenie snu

Jeśli we śnie, dzwoni do nas zmarła osoba, może to oznaczać, że w naszym sercu ciągle gości poczucie straty, z którym nie umiemy sobie poradzić. Telefon od zmarłego może być też wyrazem naszych obaw o to, że bliskim grozi niebezpieczeństwo. Na szczęście, wcale nie muszą być to obawy uzasadnione.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>