Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Jajka

Jajka goszczące w naszych snach

Jajka są symbolem płodności i nowego życia, a także talentów, które drzemią w nas i czekają na odkrycie. Nie pojawiają się w naszych snach zbyt często, dlatego ich obecność zasługuje na poświęcenie im przynajmniej kilku chwil.

 

Sen o rozbiciu jajek

Z jajkami należy obchodzić się szczególnie delikatnie zdając sobie sprawę z tego, jak łatwo można je potłuc. Nic więc dziwnego, że w śnie, w  którym przez przypadek rozbijamy je, dominuje rozczarowanie i niezadowolenie. Senniki zwykle interpretują taki sen jako ostrzeżenie, że ambitny, duży projekt, nad którym właśnie pracujemy, również może się nie powieść. Delikatność jajek przypomina nam także o tym, że czasem do niepowodzeń nie dochodzi jedynie z naszej winy. Bywa, że drobny błąd sprawi, że zniszczone zostanie coś wielkiego. Tak się czasem dzieje, zamiast rozpaczać warto więc podjąć kolejną próbę. Kobiety w ciąży mogą interpretować taki sen jako ostrzeżenie przed poronieniem. Być może organizm wysyła im sygnał sugerujący, że warto poświęcić mu nieco więcej troski?

 

Sen o znalezieniu jajek

Jeśli w śnie znaleźliśmy jajka nie spodziewając się tego, jest to zwiastun dobrych wiadomości, zwykle związanych z życiem uczuciowym. Jajka są delikatne i cenne, być może więc również w naszym życiu już niedługo pojawi się osoba o szczególnej wartości. Na początku relacja z nią będzie wymagała troski i ochrony, ale tak, jak z jajka wykluwa się pisklę, aby stać się w przyszłości pięknym ptakiem, tak i z tej relacji może wykluć się silny, trwały związek.

 

Jedzenie jajek – znaczenie snu

A co ze snami, w których zajadamy się jajkami? Również one mogą być interpretowane jako dobra wróżba. Zwykle uznaje się je za zapowiedź poprawy sytuacji finansowej. Może szef w końcu doceni nasze zaangażowanie, a może my skorzystamy z okazji, aby zarobić więcej. To sen zachęcający do działania. Mówi o tym, że nie warto uciekać przed możliwościami. Skoro w śnie nie ograniczamy się do podziwiania jajek, ale jemy je, również w życiu na jawie możemy przestać zachwycać się innymi i samemu zacząć działać.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>