Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Krowa

Krowa w snach

Choć krowa symbolizuje bogactwo i dobrobyt, zobaczenie jej we śnie nie zawsze jest dobrą wróżbą. Jeśli pojawia się w snach dość często, może przypominać o tym, że nasze życie nie jest kompletne, a my nie doświadczamy w nim spełnienia. Krowa ze snu może stawiać nam też pytanie o to, czy na naszych barkach nie ciąży zbyt wiele obowiązków. Czy rzeczywiście wykonujemy je dlatego, że nikt inny nie poradziłby sobie z nimi równie dobrze? A może po prostu jesteśmy wykorzystywani?

 

Krowa z cielakiem – znaczenie snu

Sny, w których krowa znajduje się w towarzystwie cielęcia zapowiadają doniosłe zmiany w życiu. Zwykle interpretuje się je jako zapowiedź poszerzenia rodziny, mogą jednak oznaczać również znalezienie partnera oraz decyzję o wprowadzeniu do tej pory luźnego związku w fazę zakładającą większe zaangażowanie z naszej strony. Krowa z cielakiem śniąca się rodzicom jest też przypomnieniem o tym, że ich dzieci dorastają. Zwraca uwagę na to, że wiele ich decyzji nie będzie łatwych do zaakceptowania, podkreśla jednak także, że nawet zbuntowany nastolatek powinien czuć wsparcie rodziców i mieć przekonanie, że mają oni do niego zaufanie.

 

Sny o dojeniu krowy

Gdy we śnie dojona jest krowa sen taki może, w zależności od okoliczności, w jakich dochodzi do tej czynności, być tłumaczony na dwa sposoby. Jeśli to my doimy krowę, mamy prawo oczekiwać poprawy sytuacji finansowej. Co ważne, nie stanie się tak przez przypadek, ale dzięki naszej pracy, a to pozwala sądzić, że poprawa będzie miała trwały charakter. Jeśli jednak we śnie nie uczestniczymy w dojeniu, ale jesteśmy biernymi obserwatorami tej czynności, warto zastanowić się, czy nie skrywa on ostrzeżenia. Być może w naszym otoczeniu znajduje się osoba myśląca, jak zrobić użytek z naszej dobroci lub naiwności. Sen ten może mówić też o teraźniejszości sugerując nam, że nie wszystkie relacje, w jakie jesteśmy uwikłani mają miejsce dlatego, że sami tego chcemy. Niewykluczone, że ktoś już od dawna nas wykorzystuje, my zaś mamy trudności z dostrzeżeniem prawdy.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>