Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Las

Las w snach – znaczenie i interpretacja

Las, w zależności od tego, jak wygląda w danym momencie, może być zarówno miejscem bezpiecznym, jak i takim, które budzi niepewność. Senniki przypominają również, że interpretacje snów z motywem lasu nie powinny występować w oderwaniu od czynnika erotycznego. Las symbolizuje przecież również rządze – zarówno mroczne, jak i takie, które jedynie sprawiają takie wrażenie.

 

Spacer po lesie – znaczenie snu

Jeśli we śnie spacerujemy po lesie, nie czujemy niepokoju, a do tego przez cały czas trzymamy się wyznaczonej ścieżki, oznacza to, że również w codziennym życiu towarzyszy nam stabilność i pewność siebie. Nie tylko nie obawiamy się zagrożeń, ale i nie mamy potrzeby zastanawiać się nad tym, gdzie mogą one czaić się na nas. Taki sen jest też zapowiedzią długiego, spokojnego życia.

 

Sen o ścinaniu lasu

Sny, w których to my ścinamy drzewa w lesie, przeważnie zapowiadają powodzenie finansowe. Mówią o tym, że mamy szansę na duży majątek, a do tego nie będziemy musieli wcale czekać na niego zbyt długo. Warto jednak zwrócić uwagę i na to, że ścinając drzewa zaburzamy naturalną harmonię panującą w lesie. Może to oznaczać, że pomnażając swoje pieniądze staniemy przed koniecznością podejmowania moralnie wątpliwych wyborów.

 

Sen o gubieniu się w lesie

Gdy we śnie gubimy się w lesie, nie potrafimy znaleźć z niego wyjścia, drzewa są gęste, a w oddali majaczy mgła, zyskujemy wgląd do naszego wnętrza. Trwamy w chaosie nawet, jeśli ciągle udajemy przed najbliższymi, że jest dobrze. Jesteśmy pełni sprzeczności, niepewni siebie i pozbawieni wiary w to, że możemy coś zmienić w swoim życiu. We śnie nie znajdujemy wyjścia z lasu, co może oznaczać, że nasze problemy także nie rozwiążą się same. Być może uporamy się z nimi jedynie wtedy, gdy zdecydujemy się nazwać je po imieniu i stawić im czoła.

 

Sen o zbieraniu grzybów w lesie

Sen, w którym w lesie zbieramy grzyby może być interpretowany w ciekawy sposób. Czasem informuje nas o tym, że ludziom znane są nasze słabości, a tym samym – że będą je w stanie wykorzystać przeciwko nam.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>