Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Drzewo

O czym nam mówi drzewo w snach?

W sennikach drzewo często jest przedstawiane jako symbol poprawy naszej egzystencji. Sen o drzewie może więc zapowiadać powrót do zdrowia i naprawę relacji z bliskimi. Jego prawidłowa interpretacja często wymaga od nas jednak przypomnienia sobie, w jakiej kondycji znajdowało się drzewo ze snu.

 

Sen o kwitnącym drzewie

Jeśli we śnie widzimy kwitnące drzewo, przesłanie takiego snu jest wyjątkowo optymistyczne. Zapowiada szczęście, choć nie należy wiązać go jedynie z dobrobytem. W śnie tym zwraca się nam uwagę przede wszystkim na to, co może zakwitnąć w naszym wnętrzu. To przypomnienie o talentach, jakie się w nas kryją, naszych możliwościach i ogromnym potencjale czekającym na wykorzystanie. Kwitnące we snie drzewo mówi też wiele o kondycji psychicznej śniącego. Opisuje go jako osobę, która może cieszyć się spokojem tak w swoim sercu, jak i wśród innych ludzi.

 

Usychające drzewo – znaczenie snu

W niektórych snach pojawiają się drzewa jeszcze żywe i bujne, a jednak zwracające na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że widoczny jest już proces ich usychania. W zdecydowanej większości przypadków sen o marniejącym drzewie odwołuje się do stanu zdrowia śniącego i oznacza pierwsze zmiany sugerujące jego pogarszanie się. Może sugerować zarówno chorobę fizyczną, jak i psychiczną. Zapowiada też, że objawy będą się jedynie nasilać tak długo, jak długo nie poszuka się profesjonalnego wsparcia, które pomoże w uporaniu się z nimi.

 

Sen o drzewie blokującym drogę

Jeśli we śnie widzimy blokujące drogę drzewo, oznacza to, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się trudności oraz problemów. Co więcej, nasza gorsza pozycja może ściśle łączyć się z sukcesem jakiejś innej osoby. Sen taki nie musi wcale sugerować, że przystąpimy do nietrafionego projektu albo zaangażujemy się w sprawę skazaną na niepowodzenie. Może mówić nam również o tym, że to nasza rezygnacja z jakiegoś działania sprawi, że życie zacznie się komplikować. Być może warto w najbliższym czasie staranniej analizować wyzwania, przed jakimi się staje?

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>