Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Samochód

Sny o samochodzie

Sny, w których pojawia się samochód są przeważnie zapowiedzią zmian. Mogą utwierdzać nas w przekonaniu, że podejmując pewne decyzje postępujemy słusznie, mogą jednak również zachęcać nas do działania sugerując, że marazm, którego jesteśmy świadkami, trwa już za długo. Czasem doskonale wiemy, jak postąpić, nie mamy jednak odwagi, aby wcielić w życie swoje plany. Poprzez samochód sen zachęca nas więc do tego, abyśmy uwierzyli w siebie.

 

Sen o prowadzeniu za kierownicą

Jeśli we śnie to my siedzimy za kierownicą, jest to znakomita okazja do tego, abyśmy po przebudzeniu zastanowili się nad tym, czy jesteśmy zadowoleni ze swojego miejsca w życiu. Być może już od dawna mamy świadomość tego, że nad nim nie panujemy, nie wiemy jednak, w jaki sposób doprowadzić do zmiany takiego stanu rzeczy. Sen o samochodzie zachęca nas w takich okolicznościach do zmian przypominając, że wszystko to, na co się zdecydujemy, będzie lepsze od biernego czekania.

 

Jazda w samochodzie jako pasażer – znaczenie snu

Jeśli jedziemy gdzieś z nieznaną nam osobą, sen zwiastuje nadchodzące zmiany. Nie trzeba się go bać, zmiany te bowiem zwykle oznaczają pozytywne wydarzenia. Czasem podświadomość wysyła nam również sygnał, że w naszym otoczeniu jest osoba, której nie dostrzegamy, a która będzie w stanie korzystnie wpłynąć na nasze życie. Warto więc rozejrzeć się wokół siebie. Może pomijamy kogoś wartościowego.

 

Sen o szybkiej jeździe samochodem

A co w sytuacji, w której, niezwykle spokojni w codziennym życiu, we śnie zamieniamy się często w pirata drogowego jadąc na granicy ryzyka dla siebie i dla innych? Sennik w takim wypadku sugeruje istnieje lęków, które, choć uśpione, chcą dojść do głosu. Być może przeczuwamy, że wydarzy się coś złego, ale nie wiemy, jaki rodzaj zagrożenia czai się przed nami. A może przeciwnie – zdajemy sobie sprawę z tego, że nosimy ciężar, zawsze jednak wydawał się on nam na tyle intymny, aby nie pozwolić sobie na podzielenie się nim z innymi osobami. Sen przypomina nam, że nieustanne ukrywanie prawdy przed światem nie prowadzi do niczego dobrego.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>