Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Ciasto

Jak odczytywać motyw ciasta w snach?

Obecność ciasta w naszych snach przeważnie nastraja pozytywnie. Także interpretacje snów z ciastem w roli głównej dają powody do optymizmu. Przeważnie marzenia senne, w których goszczą ciasta przypominają nam o tym, że w życiu mamy wiele możliwości. Sugerują też, że nasze decyzje nie muszą być podejmowane zbyt szybko i nigdy nie zaszkodzi, jeśli sprawdzimy, jakie opcje mamy do wyboru.

 

Motyw ciasta w snach

Jeśli we śnie ciasto zajmuje najważniejsze miejsce, a my nie tylko przygotowujemy je lub kupujemy, ale również zajadamy się nim, może to oznaczać, że jakaś część nas tęskni do czasu dzieciństwa. Nie zależy nam jednak ani na dziecięcych zabawach, ani na braku poważnych problemów. Poprzez ciasto sen przypomina nam zarówno o dziecięcej beztrosce, jak i o znaczeniu poczucia bezpieczeństwa. Godzimy się na niezależność, jaka idzie w parze z dorosłością. Śniąc o cieście przyznajemy się jednak przed sobą, że często dostarcza nam ona obaw i budzi lęk nawet, jeśli trudno jest nam wskazać konkretną przyczynę takiego stanu.

 

Ciasto z kremem – znaczenie snu

Jeśli nasze życie uczuciowe nie wychodzi ze stagnacji, a relacje z partnerem są napięte, sen o cieście z kremem powinien być szczególnie krzepiący. Sugeruje on, że w niedalekiej przyszłości wydarzy się coś, co przywróci związkowi dawny ogniem. Być może w końcu uda się nam znaleźć czas dla siebie, a może być i tak, że wydarzy się coś, co przypomni, jak wielkie znaczenie ma to, że możemy razem iść przez życie.

 

Sen o cieście drożdżowym

Być może ciasto drożdżowe widziane we snach nie jest zapowiedzią gwałtownych miłosnych uniesień, nie ulega jednak wątpliwości, że daje nam powody do optymizmu. Zwykle zwiastuje nieoczekiwane, ale bardzo miłe spotkanie. Może dotyczyć ono krewnych, z którymi się dawno nie widzieliśmy, może być też zapowiedzią zaproszenia przez znajomych, dla których już od jakiegoś czasu nie mieliśmy czasu. Ciasto drożdżowe we śnie może także sugerować, że my sami jesteśmy ludźmi ciepłymi i przyjacielskimi przypominając nam, jak wielką jest to naszą zaletą.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>