Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Tatuaż

Tatuaż i jego znaczenie w snach

Gdy w snach pojawia się tatuaż, zwykle symbol ten jest utożsamiany z naszym nadmiernym zainteresowaniem wyglądem fizycznym. Czasem warto jednak zastanowić się nad tym, czy tatuaż we śnie nie ma głębszego znaczenia. Być może sugeruje zmiany dotyczące naszego wizerunku, na które decydujemy się głównie po to, aby zaimponować innym osobom.

 

Sny o robieniu i usuwaniu tatuażu

Najczęściej pojawiającymi się snami związanymi z tatuażem są te, w których robimy go sobie albo decydujemy się na jego usunięcie. W pierwszym przypadku sen przeważnie nawiązuje do naturalnej w naszym przypadku potrzeby wyrażania siebie poprzez wygląd. Mówi nie tylko o tym, że lubimy dobrze wyglądać, ale i o tym, że nasz wygląd jest często wykorzystywany przez nas do komunikowania się z otoczeniem, które może, na jego podstawie, wysuwać trafne wnioski na temat nastroju, jaki mamy w danym momencie.

Jeśli jednak w śnie usuwamy tatuaż, najprawdopodobniej jest to wyraz naszego żalu z powodu decyzji podjętych w przeszłości. Pragnienie cofnięcia jej skutków jest w nas coraz silniejsze, mamy przy tym nadzieję, że uda nam się znaleźć sposób na to, aby była to czynność jak najmniej bolesna. Niestety, w przeciwieństwie do usunięcia tatuażu, usunięcie konsekwencji naszych działań, z pewnością nie będzie aż tak łatwe.

 

Miejsce tatuażu, a interpretacja snu

Jeśli we śnie to my nosimy tatuaż, chcąc go prawidłowo zinterpretować musimy zwrócić uwagę na to, gdzie dokładnie się on znajduje. Tatuaż na plecach to symbol mówiący nam o tym, że choć już niedługo znajdziemy się w trudnej sytuacji, z pewnością poradzimy sobie z tarapatami i wyjdziemy z nich bez szwanku. Z kolei tatuaż na brzuchu jest często interpretowany jako dowód na to, że poprawi się nasza kondycja finansowa. Niestety, w tym przypadku zalecana jest pewna ostrożność, poprawa może się bowiem okazać krótkotrwała. Jeszcze inaczej interpretowany jest tatuaż na szyi, słowniki zwykle wiążą go bowiem z dość poważnymi problemami ze zdrowiem. Czasem tatuaż pojawia się na dłoni. Jest zapowiedzią dobrej zabawy i ostrzeżeniem, że nie będzie ona trwała długo.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>