Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Kał

Jak interpretować sny o kale?

Choć kał obecny w naszych snach budzi konsternacje, sny o kale mogą mieć pozytywny wydźwięk. Często są sygnałem świadczącym o tym, że jesteśmy już gotowi na wymazanie czegoś złego, co do tej pory wpływało na nasze życie. Sen o kale może nam wieścić też powodzenie finansowe.

 

Zabawa kałem – znaczenie snu

Jeśli śni nam się, że bawimy się kałem i zbieramy odchody, a jednocześnie nie czujemy z tego powodu obrzydzenia i niechęci, sen taki może mówić wiele o naszym stosunku do spraw materialnych. Być może tęsknimy za odrobiną szaleństwa, choć w codziennym życiu zastanawiamy się nad tym, na co wydamy każdą złotówkę. Senniki dopuszczają jednak także interpretacje, które nie nawiązują do finansów. Zabawa kałem może być odzwierciedleniem naszego skrywanego marzenia o dominowaniu nad osobami znajdującymi się w naszym otoczeniu oraz o wpływaniu na nie bardziej niż ma to miejsce w rzeczywistości.

 

Sen o oddawaniu kału

Sny, w których oddajemy kał, mogą mieć oczyszczający charakter. Nawiązują do pewnych wydarzeń z naszego życia, które nie napawają nas dumą, a jednocześnie cały czas tkwią w naszym umyśle. Czasem są to wspomnienia o ludziach, których skrzywdziliśmy, a czasem, o krzywdach, jakich doznaliśmy sami. Pozbywanie się kału sugeruje gotowość do tego, aby także w realnym życiu pozbyć się tego, co nas ogranicza. Sen mówi, że jest to część nas, nadszedł już jednak czas, aby uwolnić się od niej i iść dalej przez życie z większą lekkością.

 

Kał dziecka – znaczenie snu

Jeśli we śnie przewijamy dziecko, które zrobiło kupę, jest to zapowiedź dobrego czasu dla naszych ambitnych planów. Jeśli więc dojrzewa w nas odważny zamiar, a my ciągle mamy wątpliwości, czy nadszedł już czas, aby mówić o nim głośno, sen taki radzi nam pozbyć się ich jak najszybciej. Sugeruje, że czasem jeden prosty krok jest w stanie wywołać lawinę pozytywnych zdarzeń, my zaś jesteśmy gotowi do tego, aby krok ten zrobić. To także sugestia, aby zaufać naszym najbliższym, jeśli właśnie stoją u progu ważnych zmian w ich życiu. Nawet, jeśli nam samym trudno się z nimi pogodzić, akceptacja pomoże bliskim bardziej niż nasze wątpliwości.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>