Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Wisielec

Wisielec – interpretacja snu

Choć sen o wisielcu jest powszechnie interpretowany jako zły znak, senniki wydają się zwracać nam uwagę na jego bardziej pozytywne znaczenia. Owszem, często nawiązuje on do tego, co obumarło w nas samych, zazwyczaj jednak proces ten ma miejsce przede wszystkim dlatego, aby pozbyć się tego, co nam przeszkadza. Sen o wisielcu może te zwiastować pozytywne zmiany, do których w niedalekiej przyszłości dojdzie w naszym życiu, choć bywa i tak, że przypomina przede wszystkim o chorobach i nieuchronności śmierci.

 

Obserwowanie wisielca – znaczenie snu

Jeśli we śnie obserwujemy wisielca, duże znaczenie dla sposobu, w jaki jest on interpretowany ma to, w jakiej odległości od takiej osoby się znajdujemy. Jeśli podchodzimy dość blisko, może to oznaczać, że uda nam się doprowadzić do sukcesu sprawę, która pochłania nas już od długiego czasu. Nieco inaczej interpretowane są sny, w których przyglądamy się wisielcowi znajdującemu się w pewnym oddaleniu od nas. W takim przypadku zwykle w śnie dają o sobie znać obawy, jakie towarzyszą nam w codziennym życiu. Przeważnie dotyczą one bliskiej nam osoby, odnosimy bowiem wrażenie, że jej zachowanie jest pełne fałszywych nut.

 

Sny o wisielcu – jak intepretować obecność sznura lub drzewa?

Czasem w śnie bardziej niepokojący wydaje nam się nie sam wisielec, ale sznur, na którym wisiał albo słup lub drzewo. W takim przypadku sen zwykle nie mówi o przyszłości, ale o naszym wnętrzu. Jeśli widzimy sznur, najprawdopodobniej sami obawiamy się zniewolenia. Być może już od dawna zmagamy się z toksyczną osobą w naszym towarzystwie, może być zaś i tak, że sznur nawiązuje do nałogów, które wpływają na nasze życie, my zaś nie wiemy, jak się od nich uwolnić. Jeśli z kolei to drzewo lub słup, na którym znaleziono wisielca skupia na sobie naszą uwagę, sen zwykle stara się zwrócić ją na osoby, które znajdują się w naszym otoczeniu. Najprawdopodobniej przynajmniej jedna z nich nie tylko nie życzy nam dobrze, ale i nie byłaby przesadnie rozczarowana, gdyby w naszym życiu nie wszystko układało się tak, jak powinno.

 

 

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>