Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Paznokcie

Paznokcie w snach

Paznokcie nie pojawiają się w snach bez powodu. Choć mogą zapowiadać ciężkie czasu, dają też nadzieję, że w trudnych chwilach nie zostaniemy pozbawieni wsparcia. Paznokcie często przypominają nam też o tym, że jesteśmy lubiani, w naszym otoczeniu znajdują się osoby, które dobrze nam życzą, a nawet trudne decyzje są akceptowane.

 

Sen o złamanym paznokciu

Jeśli we śnie znaleźliśmy paznokieć, senniki radzą odczytywać go jako zapowiedź straty. Może być to strata materialna, może jednak dotyczyć sfery uczuciowej. Dotknie nas, ale nie będziemy mogli zrobić wiele więcej poza pogodzeniem się z nią. Każdy paznokieć w końcu odrasta, sen o paznokciu złamanym przypomina nam więc również o tym, że przejmujące wrażenie pustki nie trwa wiecznie. Z czasem jest już mniej bolesne, a w pewnym momencie udaje nam się zastąpić rozpacz innymi uczuciami.

 

Paznokcie u nóg – znaczenie snu

Jeśli we śnie obserwujemy paznokcie o u nóg, nasza podświadomość wysyła nam sugestię, abyśmy zainteresowali się własnym zdrowiem. Być może już teraz odczuwamy spadek sił witalnych, wydaje nam się jednak, że jest on naturalny ze względu na porę roku lub inne niezależne od nas czynniki. Może się jednak okazać, że problem jest bardziej złożony. Po przebudzeniu warto więc przeanalizować niepokojące objawy i wybrać się do lekarza, choćby tylko po to, aby pozbyć się wątpliwości. Co ciekawe, paznokcie u nóg w snach interpretowane są jak problemy nie tylko ze zdrowiem fizycznym, ale i psychicznym.

 

Sen o chorych paznokciach

Paznokcie w naszych snach nie zawsze wyglądają atrakcyjnie. Jeśli są chore, rozdwojone albo łamliwe, być może oznacza to, że nie wszystkie osoby w naszym otoczeniu są życzliwe. Warto zastanowić się nad tym, czy ktoś, kogo uważamy za przyjaciela, nie jest do nas nastawiony negatywnie. Może się okazać, że już od dawna nie ma wobec nas uczciwych zamiarów, my jednak, ufni i nieco łatwowierni, nie dostrzegamy tego. Sen taki przypomina nam tez, że nie warto tolerować osób fałszywych. Przyjaźń z nimi nigdy nie niesie korzyści.

 

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>