Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Chłopak

Chłopak w snach – co mówi sennik?

Gdy śni nam się chłopak sen taki zwykle jest traktowany jako optymistyczne przesłanie. Może zapowiadać powodzenie finansowe i nowe znajomości. W pewnych okolicznościach stanowi jednak również przestrogę, którą dobrze jest wziąć sobie do serca.

 

Chłopak biegający za kolegami – znaczenie snu

Czasem w snach widzimy chłopca, który nie tyle bawi się z kolegami, ile biega za nimi, dąży do tego, aby stać się częścią ich grupy. Bez względu na to, czy sami jesteśmy tym chłopcem, czy też jedynie obserwujemy taką scenę, mamy do czynienia ze snem, w którym jesteśmy przestrzegani przed dążeniem do zawarcia bliskiej znajomości z niektórymi ludźmi. Senniki sugerują, że wizja ta jest typowa dla osób mających tendencję do wpadania w złe towarzystwo. Być może imponują nam osoby, które potrafią realizować swoje cele nie zawsze w uczciwy sposób. Może być i tak, że podoba nam się szacunek ze strony innych nawet, jeśli jest on podszyty strachem. Sen ostrzega, że w pewnym momencie taka przyjaźń może obrócić się przeciwko nam, lepiej więc nie dążyć do jej zacieśnienia.

 

Sen o własnym chłopaku

Sny, w których pojawia się nasz własny chłopak wymagają poddania analizie również jego zachowania, ich interpretacja nie jest bowiem prosta. Jeśli więc zachowuje się on właściwie, jest pogodny i opiekuńczy, sen taki ma za zadanie rozwiewać nasze wątpliwości. Nawet, jeśli związek jest jeszcze świeży, ma ogromne szanse na powodzenie, nie trzeba więc obawiać się własnego zaangażowania. Jeśli jednak chłopak w śnie jest zły albo reaguje agresją, także w codziennym życiu mogą pojawić się kłótnie i niesnaski. Ich obecność w związku dwojga ludzi nie jest niczym niezwykłym, warto jednak zwracać uwagę na to, jak chłopaka stara się je rozwiązywać i na ile jest wtedy elastyczny.

 

Zerwanie z chłopakiem – znaczenie snu

Sen o zerwaniu z chłopakiem nie musi być wcale aż tak pesymistyczny w swojej wymowie, jak wydaje się to wielu dziewczyną. Ostrzega jednak przed kimś, kto w naszym towarzystwie zajmuje się przede wszystkim rozsiewaniem plotek. Może się okazać, że już niedługo będą to plotki na nasz temat.

 

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>