Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Babcia

Babcia – znaczenie snu

Bliskie osoby często odwiedzają nas w snach. Niekiedy są to sny budzące niepokój, w zdecydowanej większości przypadków cieszymy się jednak z tego rodzaju niezapowiedzianych wizyt. Nic więc dziwnego, że sen o babci zwykle jest uważany za dobry znak. Jeśli jednak jego interpretacja ma być właściwa, konieczne jest zwrócenie uwagi na kilka aspektów z nim związanych. Warto więc zastanowić się nad tym, w jakim kontekście babcia pojawia się w śnie i w jakim momencie życia właśnie się znajdujemy.

 

Sny, w których odwiedza nas nieżyjąca babcia

Sny, w których babcia, która już nie żyje, odwiedza nas, zwykle wywołują smutek i wzmacniają uczucie tęsknoty. Można je przy tym interpretować na dwóch płaszczyznach. Najbardziej naturalną wydaje się interpretacja mówiąca o pustce, jaką ciągle odczuwamy po odejściu bliskiej nam osoby. Nie radzimy sobie ze stratą, czujemy żal, że nastąpiła ona tak szybko, a do tego niekiedy obawiamy się, że ponosimy za nią częściową odpowiedzialność nie poświęcając babci tak wiele uwagi, jak moglibyśmy. Drugi klucz interpretacyjny mówi o tym, że sen o babci, której nie ma już z nami w świecie ludzi żywych, odnosi się do naszej przeszłości. Być może w najbliższym czasie dojdzie do zmian, które zmienią bieg naszego życia? A może staniemy przed koniecznością podjęcia niejednoznacznej decyzji? Obecność babci we śnie może więc podkreślać znaczenie nadchodzących wydarzeń.

 

Babcia daje pieniądze – znaczenie snu

Jeśli we śnie babcia daje nam pieniądze, z pewnością nie mamy się czego obawiać. To dobry prognostyk na przyszłość. Senniki sugerują, że być może w najbliższym czasie wydarzy się coś nieoczekiwanego, z pewnością jednak wydarzenie to będzie przez nas interpretowane jako miłe. Pieniądze wręczane przez babcię mogą też oznaczać pomoc, która nadejdzie w nieoczekiwanym momencie i ze strony, z której raczej nie spodziewalibyśmy się jej. Sen taki może oznaczać także pocieszenie. W najbliższym czasie nie muszą rozwiązać się wszystkie nasze problemy, być może jednak znajdziemy kogoś, komu zwierzymy się z nich czując się dzięki temu lepiej.

 

 

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>