Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Lew

Lew w naszych snach

Jeden z najgroźniejszych drapieżników zamieszkujących naszą planetę, nigdy nie odwiedza nas w snach bez powodu. Może przy tym, w zależności od okoliczności, w jakich się pojawia, zarówno motywować nas do walki, jak i ostrzegać przed konsekwencjami popełnionego już błędu.

 

Sny, w których ujarzmiamy lwa

Choć spotkanie z lwem ma prawo budzić niepokój, w wielu snach wcale się mu nie poddajemy. Jeśli więc nie tylko nie boimy się lwa, ale wręcz staramy się go upolować, może to oznaczać, że także w realnym życiu podołamy trudnemu wyzwaniu. Polowanie na lwa udaje się przede wszystkim wtedy, gdy jest starannie zaplanowane. Warto o tym pamiętać, sen taki z pewnością nie namawia nas bowiem do podejmowania nieuzasadnionego ryzyka.

Jeśli w naszym śnie lew jest nam posłuszny, a my podejmujemy próby jego tresowania, może to świadczyć o tym, że nie mamy problemu z kontrolowaniem spraw, które rozgrywają się wokół nas. Sen taki przypomina, że to my kreujemy świat, który nas otacza. Nie tylko nie musimy poddawać się więc biegowi wydarzeń, ale również możemy wpływać na nie. Jeśli sam lew jest w stanie wykonać nasze polecenie, z pewnością uda się nam przekonać do swoich racji osoby z najbliższego otoczenia.

 

Sny, w których to lew jest silniejszy

Wspominając sny z udziałem lwa zwykle opowiadamy o koszmarach, w których zwierzę to podejmuje próby zaatakowania nas. Przeważnie nie tylko nie podejmujemy walki, ale nawet ruszając do ucieczki mamy świadomość tego, że szanse na jej powodzenie nie są duże. Jeśli więc atakuje nas lew sen zwraca nam uwagę przede wszystkim na zagrożenie czające się w realnym życiu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że komuś zależy na tym, aby nas skrzywdzić. Co szczególnie niepokojące, obecność lwa w śnie sugeruje, że może być to osoba znajdująca się blisko nas, a tym samym wiedząca wiele o słabościach, z którymi się zmagamy. Zbliżający się do nas i ryczący lew może też oznaczać człowieka. Ten sprawia wrażenie życzliwego i zachwyconego naszą osobowością, w rzeczywistości jednak stara się nas zdominować.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>