Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Okno

Okno w snach – próba interpretacji

Sny, w których obecne jest okno są w stanie powiedzieć wiele na temat tego, jak oceniamy siebie oraz osoby w naszym otoczeniu. Są szczególnie wartościowe dla tych osób, które czując się niepewnie w świecie starają się dociec, nad jakimi cechami swojego charakteru powinny popracować. Senniki często łącza jednak okno także z domem i rodziną, a nawet – z doświadczeniami seksualnymi. W interpretacji snów o oknie pomaga zapamiętanie jak największej liczby szczegółów tak, aby z łatwością wskazać na inne pojawiające się w nich symbole.

 

Sen o myciu okien

Wiele osób żartobliwie interpretuje sen o myciu okien jako ten, który przypomina o konieczności uporządkowania domu lub mieszkania. Czasem jednak jego znaczenie wychodzi poza życie doczesne. Może mówić nam o tym, że nie zawsze właściwie postrzegamy świat i ludzi w naszym otoczeniu. Co ciekawe, nie musi być to wcale sen przestrzegający nas przed własną naiwnością. Równie dobrze może on zwracać uwagę na to, że jesteśmy przesadnie nieufni, a tym samym utrudniamy sobie życie.

 

Okno zabite deskami – znaczenie snu

Jeśli we śnie widzimy okno zabite deskami albo znajduje się ono w naszym domu, możemy spodziewać się przeszkód, które w najbliższym czasie pojawią się na naszej drodze. Sen taki przestrzega nas przed nadmierną wiarą w powodzenie naszych przedsięwzięć. Nie wieszczy jednak ich niepowodzenia, a jedynie zwraca nam uwagę, że osiągniecie celu może być trudniejsze niż oczekujemy. Sen o zabitym deskami oknie może jednak zwracać nam uwagę również na ograniczenia, które nosimy w sobie. Często są one konsekwencją niepotrzebnych obaw, warto więc zastanowić się nad tym, jak się ich pozbyć.

 

Sen o wdrapywaniu się na parapet okienny

Jeśli we śnie szykujemy się do wyjścia przez okno, jest to najlepszy dowód na to, że atmosfera wokół nas zagęszcza się. Sen powinien więc skłaniać do zastanowienia się nad podjętymi niedawno decyzjami. Czy wszystkie dają nam powody do zadowolenia? Być może jest to ostatni moment na to, aby wycofać się przynajmniej z niektórych z nich.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>