Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Tygrys

Tygrys w snach

Tygrys to piękne i władcze zwierzę. Obecność tego wielkiego kota w naszych snach jest jednak zwykle interpretowana jako zapowiedź poważnych kłopotów. Może sugerować, że nie panujemy nad prymitywnymi popędami, których wpływ na nasze życie systematycznie rośnie. Może być jednak również zapowiedzią cierpienia, jakiego doświadczymy dlatego, że staniemy się ofiarami zemsty osoby, która, z różnych powodów, nie jest nam życzliwa.

 

Sen o tygrysie w klatce

Jeśli obecny w naszym śnie tygrys nie znajduje się na wolności, ale w klatce, najprawdopodobniej mamy szczęście. To jeden z niewielu przykładów snów z tym drapieżnikiem w roli głównej niosących za sobą pozytywne przesłanie. Informuje nas o tym, że sprawa, która jest dla nas szczególnie ważne i do tej pory stanowiła ogromne wyzwanie, może już niedługo zakończyć się powodzeniem. Ten sam sen przypomina jednak, że zależy to przede wszystkim od nas samych, jeśli więc chcemy, aby się ziścił, w żadnym wypadku nie wolno nam myśleć o tym, aby się poddać.

 

Skóra tygrysa – znaczenie snu

Ostrzeżeniem z pewnością jest sen, w którym nie widzimy samego tygrysa, a jedynie jego skórę. Zwykle takie marzenie senne zwraca naszą uwagę na to, jakie metody walki wybieramy, aby osiągać stawiane przed sobą cele. Nawet, jeśli wydaje się nam, że ludzie nie dostrzegają ich nieuczciwości, sen nie pozostawia nam wątpliwości, że tak nie jest. Skłania więc do refleksji na temat tego, czy rzeczywiście musimy posługiwać się budzącymi niesmak technikami, aby osiągać sukcesy. Owszem, mamy szansę na wygraną, czy jednak sami będziemy z niej zadowoleni?

 

Sen o uciekaniu przed tygrysem

W sennych koszmarach często uciekamy przed tygrysem świadomi, że jeśli wyścig taki będzie trwał dość długo, nie mamy większych szans na przetrwanie. Ponownie mamy do czynienia z marzeniem sennym nawiązującym do naszego życia osobistego lub zawodowego. Tym razem jednak mówi ono o przyszłych wydarzeniach. Zapowiada skomplikowaną sytuację, w jakiej się znajdziemy sugerując jednocześnie, że być może uporanie się z nią będzie wymagało od nas skorzystania z czyjejś podpowiedzi.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>