Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Szczeniak

Jak interpretować sny o szczeniaku?

Sny, w których odwiedza nas szczeniak nie zdarzają się często. Z pewnością nie powinny być też powodem do niepokoju. Nawiązują do uczuć takich jak sympatia i ufność i jeśli przed czymś przestrzegają, najczęściej zwracają nam uwagę na to, abyśmy nie odrzucali uczynności osób, które znajdują się w naszym otoczeniu.

 

Zabawy szczeniaków – znaczenie snu

Jeśli w czasie snu towarzyszy nam zdrowy, silny i psotny szczeniak sen taki często może być odczytywany jako nawiązanie do naszych planów zawodowych. Zapowiada udany projekt albo trafną decyzję. Może też nawiązywać do zysków finansowych, jakich mamy się prawo spodziewać w najbliższej przyszłości. Zajmowanie się szczeniakami we śnie mówi też wiele o nas. Sen taki potwierdza, jak wielką wartość ma dla nas dbanie o najbliższe nam osoby. Spokojne i pełne radości zabawy z małymi pieskami śnią się zwykle osobom wrażliwym i czułym.

 

Sen o martwym szczeniaku

Szczeniaki nie zawsze pojawiają się jednak w snach w tak szczęśliwym kontekście. Zdarza się i tak, że widzimy je martwe nie wiedząc, co zakończyło ich krótkie życie. Ten przerażający sen zwykle jest ostrzeżeniem, które powinniśmy wziąć sobie do serca. Szczeniak jest jednym z symboli przyjaźni i właśnie do tego symbolu znajdujemy tu odwołanie. Najprawdopodobniej w naszym otoczeniu znajduje się osoba silnie z nami związana, którą zaniedbujemy. Może nie zależy nam na jej przyjaźni, bo zbliżyliśmy się do innych osób, a może ma ona problem, którego nie chcemy zauważyć. Sen ostrzega nas, że rezygnując z wrażliwości możemy doprowadzić do nieszczęścia.

 

Sen o ugryzieniu przez szczeniaka

Podczas niewinnej zabawy szczeniak może nas ugryźć. Nie jest to nic niezwykłego, nie ma on bowiem jeszcze ostrożności typowej dla dojrzałych psów. Sen o ugryzieniu przez szczeniaka zwykle zwiastuje problemy ze zdrowiem. Zwraca też uwagę na to, że może doprowadzić do nich nasza własna niefrasobliwość. Jeśli chcemy zrobić z niego jak najlepszy użytek, z pewnością powinniśmy zacząć bardziej dbać o siebie. Może czas już na wykonanie rutynowych badań lekarskich?

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>