Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Świnia

Świnia – o czym świadczy jej obecność w naszych snach?

Gdy w naszych snach gości świnia, warto pamiętać o tym, że jest ona dość przewrotnym symbolem. Wiele senników uważa sen o świni za zapowiedź szczęścia w realnym życiu. Te same senniki zwracają jednak uwagę na to, że jest to szczęście dość minimalistyczne, związane nie tylko z pewnym komfortem finansowym, ale i niewielkimi potrzebami śniącego.

 

Sen o handlu świnią

Interpretacja snu o handlowaniu świnia jest w znaczącym stopniu uzależniona od tego, z jakim rodzajem transakcji mamy do czynienia. Jeśli więc śniło się nam, że kupujemy świnię, jest to sygnał świadczący o tym, że jesteśmy osobami mądrymi i przedsiębiorczymi, w pewnym stopniu skazanymi na sukces. Inaczej sytuacja przedstawia się jednak wtedy, gdy sprzedajemy świnię. Zwykle taki sen nie jest dobrym znakiem stanowiąc ostrzeżenie przed złymi przedsięwzięciami.

 

Atak ze strony dzikiej świni – znaczenie snu

Inny popularny sen ze świnią w głównej roli jest snem o tym, że zostaliśmy przez nią zaatakowani. Atak dzikiej świni, bez względu na finał starcia, jest utożsamiany przede wszystkim z plotkami rozgłaszanymi na nasz temat przez osoby, które chcą nam zagrozić. Sen przestrzega nas przed takimi osobami, a jednocześnie wieści, że plotki mogą dotknąć nas bardziej niż moglibyśmy się tego spodziewać.

 

Sen o byciu świnią

Jeśli we śnie to my jesteśmy świnią, być może jest to sygnał wysyłany przez podświadomość i świadczący o tym, że przestrzeń wokół nas wymaga większego porządku. Może to oznaczać, że czas zabrać się za odkurzanie. Znacznie bardziej prawdopodobne jest jednak to, że sen o byciu świnią sugeruje nam zmianę diety albo podejścia do spraw materialnych. Niekiedy wcielenie się w rolę świni może też oznaczać, że nasze zachowanie wobec innych nie jest właściwe. Póki co nie ponosimy z tego powodu żadnych konsekwencji, podświadomość przypomina nam jednak, że krzywdząc innych możemy krzywdzić także siebie. Jeśli uda nam się odpowiednio szybko zainterweniować, być może uda nam się tez naprawić wyrządzone szkody, zanim okażą się naprawdę poważne.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>