Zeby

Zeby

Zeby

Sen o zębach możemy interpretować na zupełnie skrajne sposoby, a wszystko zależy od tego, w jakim kontekście nam się śniły i jak wyglądały . Ładne, zdrowe i zadbane zęby nie powinny nas martwić. Symbolizują szczęście, bogactwo i dobrobyt. Czyste zęby mogą także zapowiadać szczęśliwe i kochające się małżeństwo. Piękne zęby widziane u innych ludzi mogą zwiastować nawiązanie korzystnych, wpływowych znajomości. Jeśli widzimy we śnie siebie myjących zęby, może to oznaczać, że jesteśmy przeciętni, nie wyróżniamy się z tłumu, być może też jesteśmy znudzeni życiem.

Zeby

Inaczej rzecz ma się w przypadku zębów chorych, zepsutych, spróchniałych. Jeśli śniły nam się takie właśnie brudne, brzydkie zęby, może to zapowiadać gorszy okres w naszym życiu. Być może doświadczymy pecha lub będziemy zmuszeni zmagać się z przeciwnościami losu. Jeśli ujrzymy chore lub brudne zęby u innych, może być to ostrzeżeniem przed zawarciem niekorzystnych, fałszywych znajomości. Zęby dziurawe i chwiejące się mogą zwiastować straty materialne, kradzież lub kłopoty finansowe. Wypadające mogą symbolizować wypadek albo kłopoty ze zdrowiem, natomiast wybite- rodzinne nieszczęście. Sen o usuwaniu nam przez kogoś zęba może oznaczać, że przyjaciel lub znajomy wciągnie nas w swe własne kłopoty, jeśli natomiast wyrywamy ząb sami, możemy być w błędzie i źle podjąć ważną decyzję- warto przemyśleć wszystko od nowa.

Ząb usuwany przez nas innej osobie może oznaczać, że spotka nas pokusa żerowania na cudzym nieszczęściu i czerpania korzyści ze strat innych osób. Jeśli przyśni nam się ułamany ząb, powinniśmy uważać na swoje zdrowie i dbać o odporność. Z kolei ząb zaplombowany oznaczać może poważne problemy finansowe. Ostrożność mogą sugerować również sny o sztucznych zębach. Jeśli to my jesteśmy ich właścicielami, powinniśmy uważać, gdyż odnoszone przez nas aktualnie korzyści mogą być tylko pozorne.

Sztuczna szczęka u innych to ostrzeżenie przed oszustami i ludźmi mającymi wobec nas złe intencje. Widok dentysty może oznaczać przyjaciół, którzy przyniosą nam pomoc w najmniej spodziewanej chwili. Ból zęba symbolizuje poważne wydatki mogące skutkować kłopotami, złoty ząb natomiast jest zwykle oznaką dobrobytu i bogactwa.

Artykuł dzięki: