Slub

Slub

Sen o ślubie często bywa oznaką zgody lub zjednania tego, co pozornie przeciwstawne. Może więc zapowiadać koniec starych waśni, oczyszczenie atmosfery np. w naszej pracy, ale też pogodzenie się z czymś, co nosiliśmy w sobie- zakończenie wewnętrznych sporów, pogodzenie się z losem, uleczenie starych ran. Nasz własny ślub może oznaczać kłopoty, jednak z pewnością będą one przejściowe i zdołamy im sprostać.

Jeśli jesteśmy świadkiem zaślubin innej osoby, może symbolizować to śmierć. Zwykle nie w znaczeniu dosłownym- umrzeć mogą nasze oczekiwania i nadzieje, ale również kłopoty i wątpliwości. Sen tego typu może więc mieć różnorakie znaczenie, zwykle jednak jest zapowiedzią zmian w naszym życiu lub w naszym wnętrzu. Jeśli asystujemy przy ślubie najczęściej oznacza to dobre wieści i radosne niespodzianki. Sen o tym, że podczas ślubu pełnimy rolę świadków, może być zwiastunem awansów i korzystnych zmian, np.

zawodowych. Jeśli śnimy o ślubnych ogłoszeniach lub zapowiedziach, może zwiastować nam to romans, niekoniecznie korzystny. Biżuteria ślubna symbolizuje natomiast szczęście i błogosławieństwo. Według sennika arabskiego sen o tym, że wstępuje się w związek małżeński może wróżyć wyjawienie nam ważnych tajemnic.

Artykuł dzięki: http://klimont.com