Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Podróż

Podróż i jej znaczenie w snach

Nietrudno domyślić się, że sny o podróży bywają zapowiedzią zmian. Trudno jednak zakładać, że zawsze należy interpretować je dosłownie. Czasem nie wskazują na perspektywę konkretnej podróży uczulając nas przede wszystkim na to, że życie też jest drogą, a my w niedalekiej przyszłości będziemy mogli określić nowe zasady, na jakich ma się odbywać. Bez względu jednak na to, jak będziemy interpretować podróż ze snu, powinniśmy pamiętać, że senniki zachęcają nas do odważnych posunięć nawet, jeśli te miałyby wiązać się z nie mniej poważnymi konsekwencjami.

 

Podróż bez celu – znaczenie snu

W snach można podróżować z wielu powodów. Czasem jednak aż do momentu przebudzenia nie jesteśmy w stanie zrozumieć, po co podróżujemy i dokąd ma prowadzić nas droga. Bardzo często taki sen jest zapowiedzią samotności. Być może systematycznie oddalamy się od bliskich nam ludzi i zbliża się już ten moment, w którym przestaną oni zabiegać o nasze zainteresowanie. Inna interpretacja snu o bezcelowej podróży zwraca naszą uwagę na to, że samo życie także jest podróżą. Czasem okazuje się, że już od dawna żyjemy wyłącznie po to, aby przetrwać kolejny dzień. Na horyzoncie nie majaczy nic optymistycznego, a my nie jesteśmy w stanie zmotywować się do jakiejkolwiek dodatkowej aktywności.

 

Sen o podróży pociągiem

W przeważającej większości przypadków sen o podróży pociągiem ma pozytywny wydźwięk. Jest zapowiedzią zmian oraz nowych doświadczeń, choć może nam również sugerować, że z własnej woli zdecydujemy się na podjęcie jakiegoś trudu lub wyzwania. Nie można jednak wykluczyć także mniej optymistycznej interpretacji. Czasem podróż pociągiem z naszego snu ma nam zwrócić uwagę na to, że nas los nie zależy jedynie od nas, a decyzje innej osoby mają na niego niepokojąco silny wpływ.

 

Podróż samochodem – znaczenie snu

Jeśli śni nam się, że udajemy się w podróż wykorzystując w tym celu samochód, sen taki przeważnie zapowiada nasze przyszłe sukcesy. Zwraca też uwagę na to, że powinny nas one cieszyć podwójnie jako te, które osiągniemy własnymi siłami, a nie dlatego, że korzystaliśmy z pomocy innych osób.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>