Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Pływanie

Pływać w śnie – co to oznacza?

Jeśli w snach zdarza nam się pływać, niemal na pewno można je interpretować jako zapowiedź zmian w naszym życiu. Pewne jest jednak tylko to, że znajdziemy się w centrum wydarzeń, inne detale dotyczące snu mogą bowiem zapowiadać zarówno korzystne zmiany, jak i niepowodzenia.

 

Rola wody w interpretacji snu o pływaniu

Jeśli w śnie pływamy w czystej wodzie, przeważnie jest to zapowiedź naszego przyszłego sukcesu i uczucia zadowolenia. Gdy jednak woda jest mętna i wzburzana, a samo pływanie przychodzi z trudem, sen taki wieści problemy. Sugeruje, że będzie można uporać się z nimi, trudno jednak liczyć na to, że będzie to proste zadanie. Niepokoić może też pływanie w brudnej wodzie. Zwykle sugeruje chorobę w rodzinie, której trzeba będzie stawić czoła.

 

Znaczenie rodzaju wody, w której pływamy dla interpretacji snu

Stosunkowo często w snach pływamy w konkretnych rodzajach wody. Warto jednak pamiętać o tym, że bez względu na to, czy jest to rzeka, czy też jezioro, mamy do czynienia z wodą, która zapowiada pomyślność. Sukcesem może zakończyć się realizowany przez nas właśnie projekt, sukces może mieć jednak również wymiar znacznie bardziej osobisty. Co ciekawe, także pływanie statkiem jest bardzo dobrym znakiem.

 

Obserwowanie pływających ludzi – znaczenie snu

We snach, w których pojawia się motyw pływania, wcale nie zawsze to my musimy znajdować się w wodzie. Bywa i tak, że stoimy na lądzie i obserwujemy pływających ludzi. Taki sen przypomina nam przede wszystkim o tym, że nie wszystkie marzenia musza doczekać się realizacji. Przynajmniej z niektórych przyjdzie nam w życiu zrezygnować i to nie zawsze dlatego, że zabraknie nam motywacji do ich realizowania. Być może, po prostu, z czasem dojdziemy do wniosku, że szczęścia powinniśmy szukać gdzie indziej.

 

Pływanie w płytkiej wodzie – znaczenie snu

Pływanie w płytkiej wodzie jest bezpieczne i z pewnością nie generuje stresu. Sen o nim jest jednak pełen pretensji. Przypomina nam o tym, że już dawno zgubiliśmy gdzieś ambicje i jesteśmy w stanie zadowolić się nie życiem, ale jego namiastką.

 

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>