Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Pierścionek

Pierścionek – znaczenie snów

Pierścionek obecny we śnie przeważnie nawiązuje do świata uczuć. Zapowiada miłość i dobrze wróży związkom. Interpretacja snów, w których pojawia się motyw pierścionka, nie zawsze jest jednak taka sama. Często jest uzależniona od tego, jak wygląda pierścionek i jaka jest pełniona przez niego funkcja.

 

Sen o wręczaniu pierścionka

Sny, w których wręczamy pierścionek, często mają optymistyczną wymowę. Sugerują, między innymi, że osoba, którą darzymy uczuciem, również jest do nas pozytywnie nastawiona. Jeśli sen taki nawiedza osobę zastanawiającą się nad większym zaangażowaniem w znajomość, jest czytelną odpowiedzią podświadomości. Być może istnieją argumenty przemawiające za wahaniem, w głębi serca wiemy jednak, że osoba, z którą chcemy się związać, jest tą właściwą. Liczymy się z tym, że bliższa relacja będzie miała zarówno cienie, jak i blaski, jesteśmy jednak gotowi do walki o szczęście.

Dawanie pierścionka nie musi jednak nawiązywać jedynie do miłości. Senniki podpowiadają, że może być wskazówką odnoszącą się do naszego życia towarzyskiego. Być może jesteśmy z kimś skonfliktowani i choć dokucza nam ten stan, nie wiemy, jak go zmienić. Sen o dawaniu pierścionka może sugerować, że konflikt rozwiąże się w najbliższym czasie, my zaś odzyskamy przyjaciela.

 

Srebrny pierścionek – znaczenie snu

Motyw srebrnego pierścionka w snach także nawiązuje do naszych uczuć. Nie jest jednak dowodem na ich stałość. Często zwiastuje przelotną fascynację, krótki romans albo przygodę erotyczną. Nie przerodzi się ona w stałą relację, nie sprawi jednak również, że będziemy cierpieć z jej powodu. Niekiedy srebrny pierścionek obrazuje jednak także nasze lęki. Osoby, które śnią o nim pozostając w związku często przeczuwają w ten sposób zdradę partnera. Być może sen ten wskazuje na sygnały świadczące o oddalaniu się od siebie bliskich osób. W realnym świecie mamy skłonność do ich bagatelizowania i tłumaczenia na korzyść partnera. Sen podpowiada nam jednak, że postępując w ten sposób oszukujemy siebie odwlekając jedynie to, co nieuchronne.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>