Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Królik

Królik w snach

Sny o króliku są zaliczane do grupy snów o płodności. Mogą wskazywać na nasze potrzeby seksualne, często jednak interpretuje się je również jako te, które dotyczą czy to nowej pracy, czy rozwoju osobistego. Nawiązują także do takich ludzkich cech, jak łagodność i zadowolenie z tego, co znajduje się w naszym posiadaniu.

 

Biały królik – znaczenie snu

Biały królik w snach jest częstym motywem. Zwierzątko przeważnie jest w nich radosne, nie czyha na nie żadne zagrożenie. Jest beztroskie, a jego kolor kojarzy się z niewinnością i czystością. Senniki zwracają uwagę na to, że sny z udziałem białego królika zapowiadają przyjemne zdarzenia, jakich doświadczymy w niedalekiej przyszłości. Najprawdopodobniej zdarzenia te nie będą przełomowe, sprawią nam jednak radość. Może będzie to spotkanie z dawno niewidzianą przyjaciółką, może pochwała od szefa, a może pomoc przyjaznego sprzedawcy w sklepie. Biały królik może też zapowiadać uczucie. Ponownie nie należy snu z jego udziałem interpretować jako zapowiadającego poznanie przyszłego męża lub żony. Być może jednak w najbliższym czasie dostrzeżemy osobę, którą zapragniemy lepiej poznać.

 

Sen o zabiciu królika

Choć jedzenie króliczego mięsa nie jest w naszej kulturze niczym niezwykłym, sny o zabijaniu królika nie należą do przyjemnych. Zwykle towarzyszy im niepewność i uczucie niezadowolenia. To grupa snów, które mówią o tym, co dzieje się w naszym wnętrzu. Przeważnie zwracają uwagę na tłumione uczucia. Nie ma tu znaczenia, czy jest to miłość, do której nie chcemy się przyznać, czy złość, którą obawiamy się uwolnić. Nie pozwalamy im eskalować i trzymamy je głęboko w ukryciu. Nie jest to naturalne, a my czujemy się z tego powodu nieszczęśliwi. Sen o zabijaniu królika może też zapowiadać, że w przyszłości nasza szlachetność i dobre serce skłonią nas do poświęcenia się dla innych. Będziemy wiedzieli, że postępujemy słusznie, poświęcenie będzie jednak zmuszało nas do wyrzeknięcia się czegoś, a tym samym sprawi, że głęboko w sercu długo nie pozbędziemy się smutku.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>