Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Koleżanka

Koleżanka – jak interpretować jej obecność w snach?

Sny o koleżankach, w przeciwieństwie do tych, które sprawiają, że odwiedzają nas najbliżsi, nie informują nas wcale o naszych relacjach z osobami, które nam się śnią. Nie oznacza to jednak, że koleżanki pojawiają się w nich bez powodu. Ich obecność zwykle pozwala nam dowiedzieć się czegoś o nas samych.

 

Sen o koleżance z pracy

Jeśli śni nam się koleżanka z pracy, z którą w codziennym życiu łączą nas poprawne, ale niezbyt zażyłe relacje, sen taki zwykle mówi nam o tym, jak postrzegamy siebie samych w życiu zawodowym. Koleżanki z pracy śnią się przeważnie osobom nastawionym na rywalizację. Często sugerują przy tym zazdrość o cudze sukcesy. O ile więc odrobina konkurencji nie jest niczym złym, o tyle warto się zastanowić, czy sen taki nie wskazuje na poważniejsze problemy. Być może w pracy towarzyszy nam uczucie zagrożenia. Zanim je zignorujemy, zastanówmy się, czy ma ono uzasadnienie. Co ciekawe, jeśli we śnie towarzyszy nam nie jedna, ale kilka koleżanek, może to oznaczać, że źle interpretujemy intencje kogoś, kto znajduje się w naszym otoczeniu. Po przebudzeniu warto więc zastanowić się, czy nie oceniamy kogoś pochopnie.

 

Plotkowanie z koleżanką – znaczenie snu

Plotkowanie nie jest niczym dobrym, większość z nas pozwala sobie na nie przynajmniej od czasu do czasu. Nic więc dziwnego, że sen o plotkowaniu z koleżanką także nie jest zapowiedzią czegoś bardzo złego. Przeciwnie, sugeruje raczej, że w ważnej dla nas sprawie zostanie nam udzielona cenna rada. Choć nie będzie ona pochodziła od osoby z najbliższego otoczenia, warto wziąć sobie ją do serca. Trafność takiej sugestii może sprawić, że spojrzymy inaczej na ważne dla nas zagadnienie.

 

Sen o koleżance w ciąży

Sen, w którym jedna z naszych koleżanek spodziewa się dziecka, zwykle nie jest interpretowany jako coś pozytywnego. Przeważnie jest zapowiedzią czekającego nas rozczarowania. Ciąża ściśle wiąże się z relacjami między partnerami. Jeśli więc pozostajemy w związku, sen taki może być zapowiedzią poważniejszego sporu lub sytuacji, w której partner nie zareaguje tak, jak się tego po nim spodziewamy.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>