Ostatnie komentarze

  • No recent comments available.

Klucze

O czym świadczą klucze w snach?

Gdy śnią nam się klucze sen taki zazwyczaj nawiązuje do zmian w naszym życiu. Może zapowiadać nowe uczucie, może jednak sugerować również, że nasze poglądy są skostniałe i przydałoby się więcej świeżości i odrobina refleksji. Klucz sugeruje też doświadczenia, wiedzę i pragnienia ukryte w naszym wnętrzu zwłaszcza, jeśli, z różnych powodów, nie pozwalamy im dojść do głosu.

 

Zgubione klucze – znaczenie snu

Sny o zgubionych kluczach można interpretować na wiele sposobów. W zależności od okoliczności ich przesłanie odnosi się zarówno do nas samych, jak i do osób znajdujących się w naszym otoczeniu. Być może zgubiony klucz oznacza więc serce człowieka, na którym nam zależy. Jest on nam bliski, coraz częściej mamy jednak wrażenie, że stajemy się mu obojętni. W realnym świecie udajemy, że nie dzieje się nic złego. W śnie jednak podświadomość przypomina nam, że cierpimy i że być może warto postawić sprawę jasno i w szczerej rozmowie zapytać, o przyczyny problemu.

Sen o zgubionych kluczach może jednak odnosić się także do naszych planów na przyszłość. Jeśli pojawia się przed wyczekiwaną przez nas podróżą albo zmianą miejsca zamieszkania, często jest ostrzeżeniem. Być może istnieją przesłanki, które sugerują, aby odwlec plany w czasie, my jednak, z różnych przyczyn, nie chcemy przyjąć ich do wiadomości.

 

Sen o noszeniu kluczy zawsze przy sobie

Jeśli we śnie, bez względu na to, co dzieje się wokół nas, zawsze mamy przy sobie klucze, stanowi on nawiązanie do naszej kondycji finansowej. Z jednej strony sen ten można zinterpretować jako pochwałę charakterystycznej dla nas oszczędności, dzięki której możemy na wiele sobie pozwolić. Sen o nieustannym związaniu z kluczami jest jednak również ostrzeżeniem. Przypomina, że oszczędność od skąpstwa oddziela bardzo cienka granica. Jej przekroczenie nie jest trudne, a ucierpimy na tym nie tylko my sami, ale i najbliższe nam osoby.

 

Sen o wręczaniu komuś kluczy do domu

Jeśli we śnie nie mamy oporów przed wręczeniem komuś kluczy do naszego domu, powinniśmy zastanowić się nad swoim zachowaniem. Sen zwraca nam uwagę, że nadmierna otwartość może nas pchnąć ku nieodpowiedzialnej decyzji.

Udostępnij senOdpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz używać tagów HTML i atrybutów:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>