Kolory

Kolory

Kolory

W snach, poza samymi istotami lub zjawiskami, ważną rolę odgrywają również kolory. Jeśli w widzianym podczas snu obrazie zapamiętamy szczególną dominację jakiejś barwy, może to nieść dla nas ważne przesłanie. Kolor biały symbolizuje władzę, możliwe więc, że mamy zdolności przywódcze i sprawdzilibyśmy się w roli kierownika czy dyrektora.http://www.dentis-stom.pl/uslugi/periodontologia Kolor błękitny oznacza wieczność, absolut, nieprzemijające wartości. Jeśli często nawiedzają nas sny, w których dominuje, możemy odczuwać potrzebę duchowych uniesień lub dręczyć się tym, że odeszliśmy od wyznawanych przez nas wartości.

Kolory

Kolor brązowy obrazuje poczucie bezpieczeństwa, stabilność i brak większych zmartwień, jeśli jednak jest brudny, brunatny, oznacza codzienność, a być może również nudę i rutynę. Czarny symbolizuje śmierć, nicość i unicestwienie, również w aspekcie naszej podświadomości- jeśli nasze sny są czarne, możemy nie widzieć sensu w życiu lub być zrozpaczeni, nie mieć celu. Czerwony oznacza wystawienie na próbę, zwłaszcza w kontekście relacji międzyludzkich. Fioletowy symbolizuje powściągliwość , niebieski zaś przyjaźń. Pomarańczowy jest kolorem wolności i swobody. Może wskazywać na naszą potrzebę uwolnienie się od więzów codzienności, ale też odzwierciedlać stan naszej nieskrępowanej niczym, zadowolonej z życia podświadomości.

Kolory

Purpura jest barwą wyniosłości, może wskazywać na dumny charakter śniącego. Różowy to kolor radości i młodości. Jeśli śnimy na różowo, prawdopodobnie jesteśmy wolni od większych zmartwień oraz, niezależnie od faktycznego wieku, zachowaliśmy świeżość umysłu i młodość ducha. Szary jest kolorem siły oraz dynamiki. Może wskazywać na potrzebę sprawdzenie się, silny charakter oraz na zmiany zachodzące w życiu, zwykle takie, które osiągnęliśmy ciężką pracą.

Zielony jest kolorem podróży. Może wskazywać na chęć odbycia długiej drogi, przeżycia przygód, wyrwania się z domu. Żółty może wskazywać na kłopoty zdrowotne. Jeśli dominuje w naszych snach lepiej na wszelki wypadek udać się do lekarza.

Artykuł dzięki: monitorowanie wydruków