Las

Las

Interpretacja snu o lesie zależy od tego, jak wyglądał i jakie odczucia w nas wzbudzał.

Las

Zwykle jest symbolem bezpieczeństwa, ale też ucieczki od świata, samotności i spokoju. Oddaje też najskrytsze marzenia naszej podświadomości. Zgubienie się w lesie oznaczać może, że w naszym życiu dużą rolę odgrywa kłamstwo.http://metromeble.pl/produkty/meble-biurowe-konferencyjne/Las Ciemny, gęsty las informuje, że przepełnia nas niepokój i strach. Najwyraźniej coś nas przytłacza i nie daje nam spokoju. Zielony las symbolizuje udany, szczęśliwy związek. Jeśli mimo drzew docierają do nas słoneczne promienie, a całe otoczenie budzi w nas uczucia radości i spokoju, znaczy to, że w naszej podświadomości panuje harmonia i nie dręczą nas większe zmartwienia.

Las

Las trawiony przez płomienie jest symbolem żałoby, w naszym życiu może więc stać się coś niedobrego, zwłaszcza związanego z utratą bliskich.

Ucieczka leśną drogą symbolizować może nasze unikanie kłopotów, strach przed stanięciem z nimi twarzą w twarz by zostały rozwiązane i przestały narastać. Widok skraju lasu, jego obrzeży, może oznaczać koniec pewnego etapu w naszym życiu. Może to być koniec związku, ale też zmiana pracy czy zakończenie szkoły. Sen o wycince lasu oznacza sukces, który jednak poprzedzony jest ciężką pracą.

Artykuł dzięki: